11.kolo Pegonet – Salamander 2 : 6 (2:4) zaslúžená prehra s lepším súperom

Zostava: Letko – Šebák, Pilár, Svoboda, Kostka - Šardzík, Obšivan, Hôrkový, Dobrodenka

Góly: Hôrkový, Obšivan

Priebeh: 0-1, 2-1, 2-6

Nechce sa mi to rozpisovať takže v skratke jasná prehra súper nás predčil v pohybe, rýchlosti, technike... Jednoducho povedané ich najslabší hráč bol lepší ako

náš najlepší... Rozbili nás herne aj výsledkovo, aj keď sme im značne pomohli a všetky góly dali po našej chybe, prihrávke, alebo nepokrytí hráča na 6ke...

Prehrávali sme 0:1, vďaka Pištovej dorážke sme vyrovnali a po brejku dal Obšo do prázdnej na 2:1. Od vtedy už hralo len jedno mužstvo a hlavne posledných 5 minút 1. polčasu a prvých 5 druhého rozhodlo.

Najbližšie hráme s Vikings a s Dream team. Kto by pred sezónou povedal, že s tým druhým budeme hrať 6-bodový zápas o postup do prvej osmičky :-)