Sezóna 2009 / 2010

Prvá sezóna v prvej lige, vstúpili sme do nej bez veľkých očí a so šopovým cieľom byť minimálne 4.

Čo sa týka posíl tak pred sezónou sme prehovorili resp. uplatili Hanťa a počas sezóny sa nechal nahovoriť aj Pišta Hôrkový, inak sme hrávali viac-menej tá zostava čo hrala aj druhú ligu, kedže Šopo mal krízu a odmietal chytať , musel sezónu odchytať J. Šebák, naopak z mužstva vypadlo pár hráčov čo tam boli na okrasu a aj Jano Záhradník sa viacej venoval petržlenovej vode ako futbalu.

Ako mužstvo sme nesklamali naopak prekvapili sme remízou s Norkami a aj Švehlo tým sa s nami 2 krát zapotil.

Do sezóny sme vstúpili víťazovom nad Celticom 6 – 3, následne sme prehrali s Dragons. Potom sme potrápili suverénne najlepšie mužstvo (Švehlo tým) síce sme prehrali 4-8 ale polčas sme viedli a aj v druhom plčase bolo ešte 4 – 4. Nasledovala prestrelka s Bunkrom 7 – 12 a divoký zápas s Norkami 7 – 7 kde raz viedlo jedno mužstvo raz druhé ešte 5 minút pred koncom sme prehrávali 5-6, potom Záhradník 2 krát skoro ustrelil brankárovi hlavu a bolo 7-6 aby v posledných sekundách stratil loptu a umožnil 5 sekúnd pred koncom norkám vyrovnať.

V posledných dvoch zápasoch 1 časti sme si poradili so Salamandrom 5-4 a Bytčou 11-4.

Potom prišiel zimný pohár ktorý sme skoro vyhrali. (viac v záložke Pohár)

Odvetná časť bola poznačená viacerými kontumáciami nepravidelnosťou zápasov a v posledných kolách a našou biednou zostavou keď sme hrávali prakticky bez striedania.

Opať sme vyhrali nad Celtikom 10 – 6 , oplatili prehru Dragonsu 7-1, potrápili Švehlo iba 5 – 9. V biednej zostave a skoro bez striedania sme nestačili na Norky a Bunker. Potom prišli už len 2 kontumačné víťazstvá a celkové záverečné 4. miesto v tabuľke.