Pohár

Na turnaji sme sa prvý a posledný krát v sezóne stretli v plnej sile (ešte aj Koreň Milan sa nechal na veľkom futbale vystriedať na polčas aby prišiel) a na hre a výsledkoch to bolo vidieť. V základnej 5 člennej skupine,(postupovali 2 a zápas sa prenášal) sme mali papierovo skončiť jasne 2. ale PREKVAPILI sme a skončili prvý.

V prvom zápase nás čakali Dreváci a napriek ich prvej nebezpečnej strele ktorú Šebák ešte s rukavicami v ústach akosi vytlačil na roh sme súperovi viac nedovolili a bez problémov sme vyhrali 4 – 0. V ďalšom zápase sme zdolali nepríjemný Pokustón a hlavne J. Gažo má dodnes na ten zápas nepríjemné spomienky a v noci sa trhá zo sna  :-))))). V treťom zápase sme viac roboty ako s Neapolom mali s podplateným sudcom, ktorý na nás vytiahol červenú kartu asi 4 žlté, jedenástku ale napriek tomu dokázal za 15 uhrať s nami len 1-1, v závere potom P. Gažo 2 gólmi vybavil Neapol aj sudcu.

Pred posledným zápasom so Švehlom sme mali už istý postup tak sme si povedali že skusíme si len tak zahrať. Po Gažovom, Svoboďákovm a Bielovom góle sme vyhrávali už 3 – 1, hlavne Peťo Biel (t.j. neregistrovaný hráč) strelil pekný gól a Svobodovi prihral cez celé ihrisko na prázdnu bránu. Posledných 10 minút sme už len 4 natlačený v 6-tke aj za cenu brankárovej tváre a obetavosti hráčov blokovali streli súpera. Napokon aj so šťastím (asi 2 brvná a 2 tyčky ) sme tlak ustáli a mohli sa tešiť z senzačného víťazstva.

Na druhý deň sa hrala nadstavbová skupina (6 mužstiev), my sme ju začali bez Záhradníka, ktorému opäť preplo a na začiatku aj bez Peťa Gaža, ktorý mal zápas. Ale s 3 bodmi za vzájomný zápas so Švehlom.

V prvom zápase sme sa stretli so Salamandrom, súper vyrovnal na 3 – 3 asi 30 sekúnd pred koncom, ale 5 sekúnd pred koncom nás delilo od víťazstva len pár centimetrov ale to by Milan nesmel miesto prázdnej brány trafiť len pätu vyškereného Vašča.  V druhom zápase sme si poradili s Oranjes 2 – 1 a nasledoval zápas s Norkami. Norkám stačilo na celkové prvenstvo uhrať remízu. Aj keď sa ich hráči smiali že PegoNet isto dajú smiech ich prešiel keď dobehol zo zápasu P. Gažo a spolu s bratom Jarom a Obšom ich vybavili 3-1 a bolo vymalované...teda skoro.

Pred posledným zápasom z Bunkrom stačilo na celkové víťazstvo remizovať nám. Tentokrát sme sa ale dosmiali my ! Darmo sme rozprávali že pozor na Varha, za 3 minúty nám nasúkal 3 a bolo po zápase. Nakoniec sme sa položili a dostali pekných 8-0. Ešte smiešnejšie bolo že po 2-0 ušiel z lavičky pred infarktom Šopo, pri 3-0 jebol flašu a ušiel Obšo a pri 4-0 už aj Peťo Gažo kývol rukou a zdúchol.

Nakonie sme ale skončili na senzačnom druhom mieste.

Pegonet 0 – 8 Bunker

Zostava na turnaji : Šebák – P. Gažo, J. Gažo, Hanták, Svoboda, Obšivan, Letko, Ja. Záhradník, Ju. Záhradník, Michálek, Vician, Biel, Kolek