Pohár leto 2012 - iba bronz

V sobotu 8.9.2012 sa naše družstvo zúčastnilo na turnaji o pohár primátora PB, kde hrali mužstvá hrajúce MLMF v PB. Turnaj bol poznačený viacerými kontumáciami ako aj odstúpením niektorých mužstiev.

Na turnaji za nás nastúpila aj trojica nových mladých hráčov Cibo, Aďo a Kiko. Zápasy sa hrali na raz 15 minút, pričom semifinále a finále resp. o 3 miesto na 2x 10 min.

V základnej skupine sem narazili na mužstzvo Drevákov a tím Stavo, oba zápasy sme vyhrali a postúpli sme z 1. miesto do 1/4 finálovej skupiny:

Pegonet - Stavo 3:0

Pegonet - Dreváci 3:2

1/4 finálovej skupine sme mali už jedno víťazstvo (prenesený výsledok zo Stavom), súperom nám boli Vikings a Norky, obsadili sme nakoneic druhé miesto keď v prospech Noriek rozhodlo viac strelených gólov. (my 9:3, oni 10:4)

Pegonet - Vikings 3:0

Pegonet - Norky 3:3 (prehrávali sme už 1:3)

V semifinále nás čakal tým Hotspurs (tým síce pozbieraný z viacerých mužstiev ale napriek tomu kvalitný), zápas sme však absolútne nezvládli a napriek tomu že sme vyhrávali 1:0 dostali sme riadny debakel.

1/2 finále

Pegonet - Hotspurs 2:6

Práve táto jediná prehra nás odsúdili len na boj o 3. miesto, kde nás čakal náš oblúbený súper z Bytče Roda. Zápas sme mali jasne pod kontrolou vyhrávali sme už 3:0, súperovi sa podarilo znížiť a v závere po Šopovom leteckom dni dokonca dať na 3:2, poslednú minútu sme však už zvládli a obsadili konečné 3. miesto.